להשמעת רקע מוסיקלי הקש כאן

גולש נכבד!


לפניך מס' הנחיות לשיפור גלישתך באתר, שאנו, מפעילי האתר החלטנו להוסיף כאן לנוחיותך:
 


1. לצפייה מיטבית באתר: עדיף לעבור לרזולוציה 1024X 768 בדרך הבאה: התחל > הגדרות > לוח הבקרה > תצוגה > הגדרות > הזזת המחוג לערך הנ"ל > אישור.
2. יצירת קשר : כדי להעביר למנהל האתר הודעות, שאלות ובקשות הקש על מקש "צור קשר" > הכנס את ההודעה לתיבת הדואר האלקטרוני שתיפתח > הקש על "שלח". מנהל האתר ישמח להשיב לך בהקדם האפשרי.
3. שימוש בתמונות:כדי להוריד תמונות לשימוש (למשל – כדי לשבצן בעבודה אישית) היכנס ל"אלבום התמונות" > בחר בפרק הרצוי > בחר בתמונה הרצויה > הקש עליה במקש ימין של העכבר > הקש על "הדפסת תמונה". ניתן גם לפתוח תיקיה נפרדת במחשב ולהוריד לתוכה את כל התמונות הרצויות ע"י  הקשה על "שמירת תמונה" במקום הדפסה.
4. חיפוש: כדי למצוא שם או נושא המעניין אותך באתר זה – הקש את השם/הנושא  בחלונית הנמצאת מימין למעלה, ואח'כ הקש על "חפש".
5. משחק פאזל: כדי לשחק בפאזל יש לאשר תחילה הורדת רכיב אינטרנטי הנקרא "Java Plug-In" ע"י הקשה על Yes כאשר מופיעה בקשה זו (הורדה זו היא חד-פעמית, ונחוצה גם כדי לשחק במשחק הזיכרון). לאחר מכן - בחר תמונה ע"י הקשה על העיגול הקטן שמתחתיה > בחר את רמת הקושי הרצויה לך על ידי הזזת הזחלן שמימין למטה, או על ידי שינוי המספרים בחלוניות "שורות" ו"עמודות" > הקש על "שחק" ואחר כך על "הצג תמונה שלמה" כדי  לראותה מוגדלת. הקש על X והתמונה תחולק למספר ריבועים (על פי דרגת הקושי שבחרת) > הקש על הריבוע שברצונך להעביר, ואחר כך על המקום אליו יש להעבירו עד להשלמת התמונה. כדי לערבבה שוב – הקש על "Scramble".
6.

הוראות שימוש בפורום :
מטרת הפורום – לאפשר דיון בין הגולשים באתר, לאפשר להם להביע את דעתם ולקרוא מה האחרים חושבים (להבדיל מ"צור קשר" – שם יקרא את דבריך רק מנהל האתר). לשם כך:
1. לכתיבת הודעה הקש על "הוספת הודעה חדשה", הקלד את שמך בחלונית (אפשר להכניס גם את  הדוא'ל, אבל אין זה הכרחי) ואת ההודעה עצמה בלוח הריק. אם ברצונך להוסיף קובץ חיצוני – עשה  זאת באמצעות "עיון". כדי לראות כיצד תיראה הודעתך בפורום הקש על "תצוגה מקדימה", ולבסוף הקש על "שליחה".
2. כדי לחזור למסך הפתיחה הקש על "לפתיחת הפורום".
3. בהקשה על "חיפוש" תוכל לחפש כל שם או מילה שהופיעה אי- שם בפורום.
4. בראש הפורום מופיע אילן-מבנה של כל ההודעות והתגובות שהגיעו עד אותו זמן לפורום. הודעה קודמת – הקש עליה, ותוכל להוסיף תגובה משלך להודעה זו על ידי הקשה על "הוספת תגובה להודעה זו"

7.

כדי להדפיס את הוראות ההפעלה, כולן או חלקן, סמן את הקטע שברצונך להדפיס > הקש על "קובץ" > הקש על "הדפסה" > הקש על "קטע נבחר" > הקש "הדפס".

אם משהו אינו ברור לך – שלח הודעה למנהל האתר דרך "צור קשר" ותקבל הדרכה.


 הביקור במקום וקבלת הדרכה אפשריים רק לאחר תיאום טלפוני מראש. הביקור הוא בתשלום – למבוגרים - 15 ₪ למבקר. לקבוצות של תלמידי בי'ס, המתאמים מראש ביקור מאורגן - 8 ₪. קבוצות של מעל 25-30 מבקרים יש לפצל מראש לשתי תת- קבוצות, בשל מגבלות גודל יציע הצפייה.